آدرس : تهران خ امام خمینی خ کاشان شهرک شهید نامجو پلاک ۳ و۴
وارد شوید
x
یا
x
x

همه چیز درباره سانتریفیوژ

تفاوت انکوباتور معمولی با انکوباتور یخچالدار

توسط  دوشنبه, 13 آبان 1398
رای شما
(1 رای)

دانستن تفاوت های انکوباتور آزمایشگاهی معمولی باانکوباتور یخچالدار کمک زیادی به انتخاب صحیح دستگاه مورد نظر می کند لذا در این تفاوت ها را مطالعه نمایید:

1- در دستگاه انکوباتور معمولی محدوده دمایی قابل کنترل از 35+ درجه سانتیگراد ( 5 درجه بالاتر از دمای محیط که دمای محیط را 30 درجه سانتیگراد در نظر گرفتیم ) تا 65+ درجه سانتی گراد میباشد در حالیکه دمای قابل کنترل در دستگاه انکوباتور یخچالدار  از -5 درجه سانتی گراد تا +65 درجه سانتی گراد می باشد بدون در نظر گرفتن دمای محیط ( دمای محیط در کار دستگاه هیچ تاثیری نمی گذارد.)

2- دستگاه انکواتور یخچالدار دارای فن می باشد ولی دستگاه انکوباتور معمولی در لیتراژ پایین فاقد فن می باشد.

3- دستگاه انکوباتور یخچالدار در دمای 25+ درجه سانتی گراد قابل استفاده می باشد ولی انکوباتور معمولی در دمای 37+ قابل استفاده می باشد.

4- انکوباتور یخچالدار قابلیت تنظیم دما از 5- درجه سانتی گراد تا 65+ درجه سانتی گراد را دارد ولی انکوباتور معمولی از 37+ تا 65+ درجه سانتی گراد را کنترل می کند.

مطالعه مطالب بالا در مورد تفاوت انکوباتور آزمایشگاهی معمولی با انکوباتور یخچالدار معمولی به انتخاب شما کمک شایانی مینماید

کلیک: 4984 بار -

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

محصولات ویژه

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید